Sträcktider Luffarligan Ursvik                                                                  
  2016-01-27 Svarta tider är sträcktider                                                            
    Blå tider är från start                                                                  
    Röda platssiffror är bästa sträck-tid / total-tid                                                                
                                                                       
Plac Bana A - 5,4 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8   8-9   --10   --11   --12   --13   --14   Mål   Bana A - 5,4 km Klubb
1 Kalle Bergman OK Ravinen 28:38 01:34 (1) 01:47 (1) 03:07 (1) 01:04 (1) 01:02 (1) 01:57 (1) 04:01 (1) 01:31 (1) 02:05 (1) 01:19 (1) 01:43 (1) 02:13 (1) 02:25 (1) 02:19 (1) 00:31 (1) Kalle Bergman OK Ravinen
        01:34 (1) 03:21 (1) 06:28 (1) 07:32 (1) 08:34 (1) 10:31 (1) 14:32 (1) 16:03 (1) 18:08 (1) 19:27 (1) 21:10 (1) 23:23 (1) 25:48 (1) 28:07 (1) 28:38 (1)    
2 Josefine Klintberg OK Ravinen 34:13 01:51 (2) 02:18 (2) 03:46 (3) 01:18 (3) 01:08 (2) 02:26 (2) 04:24 (2) 01:52 (2) 02:41 (4) 01:37 (2) 02:11 (2) 02:15 (2) 02:45 (2) 03:05 (3) 00:36 (2) Josefine Klintberg OK Ravinen
        01:51 (2) 04:09 (2) 07:55 (2) 09:13 (2) 10:21 (2) 12:47 (2) 17:11 (2) 19:03 (2) 21:44 (2) 23:21 (2) 25:32 (2) 27:47 (2) 30:32 (2) 33:37 (2) 34:13 (2)    
3 Gustav Bergman OK Ravinen 35:39 02:12 (5) 02:33 (4) 03:49 (4) 01:20 (5) 01:16 (5) 02:35 (4) 04:39 (4) 02:02 (3) 02:28 (2) 01:38 (3) 02:15 (3) 02:20 (3) 02:55 (3) 02:55 (2) 00:42 (5) Gustav Bergman OK Ravinen
        02:12 (5) 04:45 (4) 08:34 (4) 09:54 (5) 11:10 (5) 13:45 (4) 18:24 (4) 20:26 (3) 22:54 (3) 24:32 (3) 26:47 (3) 29:07 (3) 32:02 (3) 34:57 (3) 35:39 (3)    
4 Björn-Ove Pettersson Attunda OK 40:21 02:00 (3) 02:27 (3) 04:14 (6) 01:11 (2) 01:10 (3) 02:33 (3) 04:43 (5) 04:44 (12) 02:37 (3) 02:08 (10) 02:18 (4) 02:41 (6) 03:36 (5) 03:17 (4) 00:42 (5) Björn-Ove Pettersson Attunda OK
        02:00 (3) 04:27 (3) 08:41 (5) 09:52 (4) 11:02 (4) 13:35 (3) 18:18 (3) 23:02 (5) 25:39 (5) 27:47 (5) 30:05 (5) 32:46 (5) 36:22 (5) 39:39 (5) 40:21 (4)    
5 Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 40:26 02:05 (4) 02:41 (5) 03:37 (2) 01:19 (4) 01:19 (6) 02:57 (5) 04:31 (3) 02:32 (4) 02:49 (5) 01:41 (4) 03:11 (9) 02:30 (4) 03:57 (8) 03:59 (9) 01:18 (13) Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF
        02:05 (4) 04:46 (5) 08:23 (3) 09:42 (3) 11:01 (3) 13:58 (5) 18:29 (5) 21:01 (4) 23:50 (4) 25:31 (4) 28:42 (4) 31:12 (4) 35:09 (4) 39:08 (4) 40:26 (5)    
6 Janne Nilsson Centrum OK 43:02 02:14 (6) 02:48 (7) 03:57 (5) 01:20 (5) 01:15 (4) 03:02 (6) 05:09 (7) 05:07 (13) 03:14 (6) 01:42 (5) 02:43 (5) 02:37 (5) 03:35 (4) 03:40 (6) 00:39 (3) Janne Nilsson Centrum OK
        02:14 (6) 05:02 (6) 08:59 (6) 10:19 (6) 11:34 (6) 14:36 (6) 19:45 (6) 24:52 (6) 28:06 (6) 29:48 (6) 32:31 (6) 35:08 (6) 38:43 (6) 42:23 (6) 43:02 (6)    
7 Lars Gerhardsson Attunda OK 45:45 02:28 (9) 02:44 (6) 05:03 (10) 02:27 (13) 01:29 (8) 03:54 (11) 05:10 (8) 02:58 (7) 03:24 (7) 01:55 (6) 03:07 (8) 02:59 (11) 03:50 (7) 03:33 (5) 00:44 (7) Lars Gerhardsson Attunda OK
        02:28 (9) 05:12 (7) 10:15 (8) 12:42 (9) 14:11 (9) 18:05 (9) 23:15 (9) 26:13 (7) 29:37 (7) 31:32 (7) 34:39 (7) 37:38 (7) 41:28 (7) 45:01 (7) 45:45 (7)    
8 Claes Andersson OK Södertörn 49:22 02:25 (8) 03:49 (12) 04:59 (9) 02:24 (12) 01:42 (12) 04:09 (13) 05:50 (11) 02:32 (4) 03:35 (9) 02:05 (8) 02:59 (6) 03:01 (12) 04:23 (11) 04:36 (13) 00:53 (10) Claes Andersson OK Södertörn
        02:25 (8) 06:14 (10) 11:13 (10) 13:37 (11) 15:19 (11) 19:28 (11) 25:18 (11) 27:50 (10) 31:25 (9) 33:30 (9) 36:29 (8) 39:30 (8) 43:53 (8) 48:29 (8) 49:22 (8)    
9 Lars Jansson Ericsson SK 49:25 03:13 (12) 03:21 (10) 04:52 (8) 01:44 (9) 01:33 (9) 03:40 (9) 04:58 (6) 03:55 (10) 05:03 (14) 02:05 (8) 03:29 (11) 02:41 (6) 03:57 (8) 04:00 (10) 00:54 (11) Lars Jansson Ericsson SK
        03:13 (12) 06:34 (11) 11:26 (11) 13:10 (10) 14:43 (10) 18:23 (10) 23:21 (10) 27:16 (9) 32:19 (11) 34:24 (11) 37:53 (10) 40:34 (10) 44:31 (9) 48:31 (9) 49:25 (9)    
10 Stig Andersson OK Linné 51:05 02:29 (10) 02:51 (8) 04:25 (7) 01:44 (9) 01:39 (10) 03:39 (8) 05:57 (12) 07:03 (14) 03:56 (10) 02:33 (13) 03:16 (10) 02:53 (8) 03:41 (6) 04:12 (11) 00:47 (8) Stig Andersson OK Linné
        02:29 (10) 05:20 (8) 09:45 (7) 11:29 (7) 13:08 (7) 16:47 (7) 22:44 (7) 29:47 (13) 33:43 (12) 36:16 (13) 39:32 (11) 42:25 (11) 46:06 (11) 50:18 (11) 51:05 (10)    
11 Lars Boudrie Väsby OK 51:18 03:47 (13) 03:26 (11) 05:11 (12) 01:44 (9) 01:53 (13) 03:40 (9) 06:04 (13) 02:50 (6) 03:28 (8) 02:17 (12) 03:04 (7) 02:57 (10) 04:24 (12) 04:17 (12) 02:16 (14) Lars Boudrie Väsby OK
        03:47 (13) 07:13 (12) 12:24 (12) 14:08 (12) 16:01 (12) 19:41 (12) 25:45 (12) 28:35 (11) 32:03 (10) 34:20 (10) 37:24 (9) 40:21 (9) 44:45 (10) 49:02 (10) 51:18 (11)    
12 Harald Bauer IFK Lidingö SOK 52:23 02:35 (11) 03:13 (9) 05:08 (11) 01:37 (8) 01:28 (7) 03:05 (7) 05:38 (10) 03:38 (9) 04:06 (11) 02:14 (11) 07:55 (14) 03:01 (12) 04:15 (10) 03:40 (6) 00:50 (9) Harald Bauer IFK Lidingö SOK
        02:35 (11) 05:48 (9) 10:56 (9) 12:33 (8) 14:01 (8) 17:06 (8) 22:44 (7) 26:22 (8) 30:28 (8) 32:42 (8) 40:37 (13) 43:38 (13) 47:53 (12) 51:33 (12) 52:23 (12)    
13 Lars Landström Långhundra IF 53:21 02:19 (7) 04:59 (14) 06:01 (13) 01:33 (7) 01:39 (10) 04:07 (12) 05:27 (9) 03:34 (8) 04:23 (12) 02:02 (7) 04:20 (12) 02:55 (9) 05:36 (14) 03:46 (8) 00:40 (4) Lars Landström Långhundra IF
        02:19 (7) 07:18 (13) 13:19 (13) 14:52 (13) 16:31 (13) 20:38 (13) 26:05 (13) 29:39 (12) 34:02 (13) 36:04 (12) 40:24 (12) 43:19 (12) 48:55 (13) 52:41 (13) 53:21 (13)    
14 Bjarne Erlandsson Hammarby IF OF 74:23 05:33 (14) 04:44 (13) 08:15 (14) 03:42 (14) 02:23 (14) 05:05 (14) 09:53 (14) 04:07 (11) 04:39 (13) 03:00 (14) 06:18 (13) 04:43 (14) 05:35 (13) 05:17 (14) 01:09 (12) Bjarne Erlandsson Hammarby IF OF
        05:33 (14) 10:17 (14) 18:32 (14) 22:14 (14) 24:37 (14) 29:42 (14) 39:35 (14) 43:42 (14) 48:21 (14) 51:21 (14) 57:39 (14) 62:22 (14) 67:57 (14) 73:14 (14) 74:23 (14)    
- Carl Lang OK Österåker 48:04 05:14   04:03   08:38   04:54   03:34   08:31   02:50   08:51                           01:29   Carl Lang OK Österåker
        05:14   09:17   17:55   22:49   26:23   34:54   37:44   46:35                           48:04      
                                                                       
                                                                       
Plac Bana B - 4,5 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8   8-9   --10   --11   --12           Mål   Bana B - 4,5 km Klubb
1 Tommy Holmér Väsby OK 32:08 03:57 (1) 03:09 (1) 01:54 (1) 01:00 (3) 02:46 (1) 03:10 (29) 02:13 (1) 01:24 (1) 03:05 (1) 01:38 (1) 03:44 (1) 02:32 (1)         01:36 (1) Tommy Holmér Väsby OK
        03:57 (1) 07:06 (1) 09:00 (1) 10:00 (1) 12:46 (1) 15:56 (1) 18:09 (1) 19:33 (1) 22:38 (1) 24:16 (1) 28:00 (1) 30:32 (1)         32:08 (1)    
2 Karl-Erik Johansson OK Södertörn 36:24 04:26 (2) 03:56 (3) 02:04 (2) 00:57 (2) 03:50 (10) 01:48 (1) 02:30 (2) 01:37 (7) 03:37 (7) 02:04 (6) 04:23 (4) 03:16 (10)         01:56 (6) Karl-Erik Johansson OK Södertörn
        04:26 (2) 08:22 (2) 10:26 (2) 11:23 (2) 15:13 (2) 17:01 (2) 19:31 (2) 21:08 (2) 24:45 (2) 26:49 (2) 31:12 (2) 34:28 (2)         36:24 (2)    
3 Anders Gärderyd Lidingö 36:40 06:03 (18) 03:54 (2) 02:36 (6) 00:50 (1) 03:27 (4) 02:00 (4) 02:32 (3) 01:30 (3) 03:07 (2) 01:44 (2) 04:22 (3) 02:49 (2)         01:46 (2) Anders Gärderyd Lidingö
        06:03 (18) 09:57 (10) 12:33 (8) 13:23 (6) 16:50 (6) 18:50 (5) 21:22 (4) 22:52 (4) 25:59 (3) 27:43 (3) 32:05 (3) 34:54 (3)         36:40 (3)    
4 Ingemar Gard Söders-Tyresö 38:21 04:44 (4) 04:21 (6) 02:25 (5) 01:08 (6) 03:19 (2) 02:06 (6) 02:46 (5) 01:43 (9) 03:33 (4) 02:10 (8) 04:42 (6) 03:10 (7)         02:14 (18) Ingemar Gard Söders-Tyresö
        04:44 (4) 09:05 (5) 11:30 (5) 12:38 (3) 15:57 (3) 18:03 (3) 20:49 (3) 22:32 (3) 26:05 (4) 28:15 (4) 32:57 (4) 36:07 (4)         38:21 (4)    
5 Stefan Gustafsson Skarpnäcks OL 38:43 04:54 (7) 04:53 (16) 02:24 (4) 01:17 (11) 03:39 (7) 02:25 (13) 02:35 (4) 01:35 (5) 03:34 (6) 02:09 (7) 04:23 (4) 02:57 (4)         01:58 (7) Stefan Gustafsson Skarpnäcks OL
        04:54 (7) 09:47 (8) 12:11 (7) 13:28 (7) 17:07 (7) 19:32 (7) 22:07 (6) 23:42 (6) 27:16 (5) 29:25 (5) 33:48 (5) 36:45 (5)         38:43 (5)    
6 Bengt Eriksson Väsby OK 40:02 04:57 (8) 04:35 (10) 02:36 (6) 01:28 (17) 03:48 (9) 01:56 (2) 03:01 (7) 01:45 (11) 03:57 (11) 02:12 (9) 04:43 (7) 03:09 (6)         01:55 (4) Bengt Eriksson Väsby OK
        04:57 (8) 09:32 (7) 12:08 (6) 13:36 (8) 17:24 (8) 19:20 (6) 22:21 (7) 24:06 (7) 28:03 (6) 30:15 (6) 34:58 (6) 38:07 (6)         40:02 (6)    
7 Sven Setterqvist OK Södertörn 43:34 06:01 (17) 04:36 (11) 03:00 (15) 01:35 (21) 03:59 (13) 02:12 (7) 03:11 (8) 01:35 (5) 03:57 (11) 02:40 (24) 05:00 (9) 03:37 (14)         02:11 (16) Sven Setterqvist OK Södertörn
        06:01 (17) 10:37 (14) 13:37 (13) 15:12 (13) 19:11 (12) 21:23 (12) 24:34 (9) 26:09 (9) 30:06 (8) 32:46 (8) 37:46 (7) 41:23 (7)         43:34 (7)    
8 Matz Larsson Gustavsbergs OK 43:58 04:47 (5) 04:05 (4) 02:37 (8) 01:19 (13) 03:23 (3) 02:02 (5) 03:13 (11) 01:47 (12) 05:53 (34) 02:20 (10) 07:27 (36) 03:11 (8)         01:54 (3) Matz Larsson Gustavsbergs OK
        04:47 (5) 08:52 (3) 11:29 (4) 12:48 (5) 16:11 (4) 18:13 (4) 21:26 (5) 23:13 (5) 29:06 (7) 31:26 (7) 38:53 (8) 42:04 (8)         43:58 (8)    
9 Willy Ljungdell Täby OK 44:26 06:37 (25) 04:25 (7) 02:54 (14) 01:11 (7) 06:16 (35) 02:31 (19) 03:13 (11) 01:29 (2) 03:48 (8) 02:02 (5) 04:51 (8) 03:14 (9)         01:55 (4) Willy Ljungdell Täby OK
        06:37 (25) 11:02 (16) 13:56 (15) 15:07 (12) 21:23 (18) 23:54 (17) 27:07 (16) 28:36 (14) 32:24 (12) 34:26 (11) 39:17 (11) 42:31 (10)         44:26 (9)    
10 Åke Wansölin Söders-Tyresö 44:28 04:43 (3) 04:12 (5) 04:05 (24) 01:14 (9) 03:34 (6) 01:58 (3) 08:10 (35) 01:43 (9) 03:27 (3) 01:58 (3) 04:20 (2) 03:01 (5)         02:03 (8) Åke Wansölin Söders-Tyresö
        04:43 (3) 08:55 (4) 13:00 (9) 14:14 (9) 17:48 (9) 19:46 (9) 27:56 (18) 29:39 (17) 33:06 (14) 35:04 (13) 39:24 (12) 42:25 (9)         44:28 (10)    
11 Haraldsson Magnus Gustavsbergs OK 45:06 05:48 (14) 04:56 (18) 02:44 (9) 01:12 (8) 04:10 (17) 02:23 (12) 03:31 (20) 01:56 (15) 03:59 (13) 02:35 (20) 05:55 (23) 03:34 (12)         02:23 (23) Haraldsson Magnus Gustavsbergs OK
        05:48 (14) 10:44 (15) 13:28 (11) 14:40 (10) 18:50 (10) 21:13 (10) 24:44 (11) 26:40 (11) 30:39 (9) 33:14 (9) 39:09 (10) 42:43 (11)         45:06 (11)    
12 Leif Wallenbro Väsby OK 45:11 05:32 (12) 04:42 (15) 03:06 (16) 01:29 (18) 04:02 (15) 02:25 (13) 03:21 (16) 01:59 (18) 04:17 (17) 02:22 (13) 05:40 (21) 04:06 (25)         02:10 (15) Leif Wallenbro Väsby OK
        05:32 (12) 10:14 (12) 13:20 (10) 14:49 (11) 18:51 (11) 21:16 (11) 24:37 (10) 26:36 (10) 30:53 (10) 33:15 (10) 38:55 (9) 43:01 (12)         45:11 (12)    
13 Tommy Lindberg Haninge SOK 45:39 04:48 (6) 04:29 (9) 02:08 (3) 01:15 (10) 03:40 (8) 03:19 (30) 03:12 (9) 01:51 (13) 07:29 (36) 02:41 (25) 05:03 (12) 03:38 (16)         02:06 (9) Tommy Lindberg Haninge SOK
        04:48 (6) 09:17 (6) 11:25 (3) 12:40 (4) 16:20 (5) 19:39 (8) 22:51 (8) 24:42 (8) 32:11 (11) 34:52 (12) 39:55 (13) 43:33 (13)         45:39 (13)    
14 Jan Lindgren OK Södertörn 46:19 07:44 (30) 04:27 (8) 04:49 (31) 01:41 (25) 04:18 (19) 02:28 (18) 03:18 (13) 01:31 (4) 03:33 (4) 02:00 (4) 05:26 (15) 02:56 (3)         02:08 (13) Jan Lindgren OK Södertörn
        07:44 (30) 12:11 (21) 17:00 (27) 18:41 (28) 22:59 (25) 25:27 (24) 28:45 (22) 30:16 (20) 33:49 (17) 35:49 (15) 41:15 (16) 44:11 (14)         46:19 (14)    
15 Kerstin Rosengren Attunda OK 46:58 05:52 (15) 04:38 (12) 03:24 (19) 01:47 (31) 04:48 (29) 02:32 (20) 03:41 (25) 01:58 (16) 04:17 (17) 02:21 (11) 05:34 (18) 03:44 (18)         02:22 (22) Kerstin Rosengren Attunda OK
        05:52 (15) 10:30 (13) 13:54 (14) 15:41 (15) 20:29 (15) 23:01 (13) 26:42 (14) 28:40 (16) 32:57 (13) 35:18 (14) 40:52 (14) 44:36 (15)         46:58 (15)    
16 Mirjam Larsson Gustavsbergs OK 47:13 07:50 (31) 05:02 (20) 02:44 (9) 01:39 (22) 04:09 (16) 02:15 (8) 03:19 (14) 01:41 (8) 04:59 (27) 02:29 (18) 05:01 (11) 03:48 (19)         02:17 (20) Mirjam Larsson Gustavsbergs OK
        07:50 (31) 12:52 (26) 15:36 (19) 17:15 (19) 21:24 (19) 23:39 (16) 26:58 (15) 28:39 (15) 33:38 (16) 36:07 (17) 41:08 (15) 44:56 (16)         47:13 (16)    
17 Staffan Elmhagen Söders-Tyresö 47:33 06:14 (20) 05:34 (23) 02:44 (9) 01:39 (22) 04:39 (27) 02:25 (13) 03:12 (9) 02:02 (21) 04:46 (23) 02:34 (19) 05:36 (19) 03:37 (14)         02:31 (27) Staffan Elmhagen Söders-Tyresö
        06:14 (20) 11:48 (19) 14:32 (17) 16:11 (17) 20:50 (16) 23:15 (14) 26:27 (13) 28:29 (13) 33:15 (15) 35:49 (15) 41:25 (17) 45:02 (17)         47:33 (17)    
18 Per-Johan Vikfors OK Österåker 47:44 05:13 (10) 04:55 (17) 04:16 (27) 01:21 (14) 03:31 (5) 04:13 (34) 02:54 (6) 01:55 (14) 06:20 (35) 02:21 (11) 05:00 (9) 03:38 (16)         02:07 (11) Per-Johan Vikfors OK Österåker
        05:13 (10) 10:08 (11) 14:24 (16) 15:45 (16) 19:16 (13) 23:29 (15) 26:23 (12) 28:18 (12) 34:38 (18) 36:59 (18) 41:59 (18) 45:37 (18)         47:44 (18)    
19 Aila Halttunen Haninge SOK 49:59 06:19 (22) 05:54 (28) 03:24 (19) 01:48 (32) 04:12 (18) 02:38 (22) 03:32 (21) 02:23 (26) 04:48 (25) 02:25 (14) 06:21 (29) 03:50 (22)         02:25 (24) Aila Halttunen Haninge SOK
        06:19 (22) 12:13 (22) 15:37 (20) 17:25 (22) 21:37 (21) 24:15 (18) 27:47 (17) 30:10 (18) 34:58 (19) 37:23 (19) 43:44 (20) 47:34 (19)         49:59 (19)    
20 Alf Eriksson-Lång Söders-Tyresö 50:06 05:08 (9) 04:40 (13) 03:45 (23) 01:53 (34) 04:19 (20) 04:51 (35) 03:40 (24) 01:58 (16) 04:52 (26) 02:55 (32) 05:26 (15) 04:14 (28)         02:25 (24) Alf Eriksson-Lång Söders-Tyresö
        05:08 (9) 09:48 (9) 13:33 (12) 15:26 (14) 19:45 (14) 24:36 (20) 28:16 (20) 30:14 (19) 35:06 (20) 38:01 (20) 43:27 (19) 47:41 (21)         50:06 (20)    
21 Georg Larsson Fredrikshofs IF Skid & OK 50:24 06:14 (20) 05:09 (21) 04:27 (30) 01:17 (11) 04:27 (22) 02:48 (25) 04:00 (27) 02:12 (24) 05:00 (29) 02:41 (25) 05:32 (17) 03:53 (24)         02:44 (34) Georg Larsson Fredrikshofs IF Skid & OK
        06:14 (20) 11:23 (17) 15:50 (22) 17:07 (18) 21:34 (20) 24:22 (19) 28:22 (21) 30:34 (21) 35:34 (21) 38:15 (21) 43:47 (21) 47:40 (20)         50:24 (21)    
22 Börje Lenas Skogsluffarnas OK 50:57 08:18 (33) 04:41 (14) 02:44 (9) 01:33 (20) 03:57 (11) 06:21 (36) 03:19 (14) 02:01 (20) 04:11 (15) 02:25 (14) 05:43 (22) 03:35 (13)         02:09 (14) Börje Lenas Skogsluffarnas OK
        08:18 (33) 12:59 (27) 15:43 (21) 17:16 (20) 21:13 (17) 27:34 (29) 30:53 (28) 32:54 (27) 37:05 (27) 39:30 (27) 45:13 (23) 48:48 (22)         50:57 (22)    
23 Roland Löwgren Spårvägens OK 51:01 06:47 (26) 05:38 (24) 03:09 (17) 01:45 (29) 04:33 (25) 03:34 (31) 04:49 (33) 02:33 (30) 04:45 (21) 02:39 (23) 05:15 (14) 03:22 (11)         02:12 (17) Roland Löwgren Spårvägens OK
        06:47 (26) 12:25 (24) 15:34 (18) 17:19 (21) 21:52 (22) 25:26 (23) 30:15 (27) 32:48 (26) 37:33 (28) 40:12 (28) 45:27 (25) 48:49 (23)         51:01 (23)    
24 Tommy Wåhlin OK Enen 51:54 06:50 (28) 09:35 (35) 02:45 (13) 01:41 (25) 04:24 (21) 02:21 (11) 03:27 (18) 02:00 (19) 03:54 (10) 02:27 (16) 06:35 (31) 03:48 (19)         02:07 (11) Tommy Wåhlin OK Enen
        06:50 (28) 16:25 (34) 19:10 (32) 20:51 (32) 25:15 (30) 27:36 (30) 31:03 (29) 33:03 (28) 36:57 (26) 39:24 (26) 45:59 (29) 49:47 (26)         51:54 (24)    
25 Jan Larsson Tullinge SK 52:03 06:50 (28) 06:19 (30) 03:38 (22) 01:42 (27) 04:36 (26) 02:46 (23) 03:35 (23) 02:18 (25) 05:04 (30) 02:28 (17) 06:18 (28) 03:48 (19)         02:41 (32) Jan Larsson Tullinge SK
        06:50 (28) 13:09 (28) 16:47 (25) 18:29 (26) 23:05 (27) 25:51 (25) 29:26 (24) 31:44 (23) 36:48 (25) 39:16 (24) 45:34 (26) 49:22 (24)         52:03 (25)    
26 Ingrid Graneli Haninge SOK 52:06 06:49 (27) 05:28 (22) 04:11 (25) 01:45 (29) 04:46 (28) 02:54 (27) 03:33 (22) 02:32 (28) 04:45 (21) 02:35 (20) 06:16 (27) 03:52 (23)         02:40 (31) Ingrid Graneli Haninge SOK
        06:49 (27) 12:17 (23) 16:28 (23) 18:13 (25) 22:59 (25) 25:53 (26) 29:26 (24) 31:58 (25) 36:43 (24) 39:18 (25) 45:34 (26) 49:26 (25)         52:06 (26)    
27 Ronny Hedlund OK Södertörn 52:23 05:54 (16) 05:43 (25) 04:56 (32) 01:04 (4) 04:48 (29) 02:20 (10) 03:29 (19) 02:32 (28) 05:07 (31) 02:54 (31) 07:03 (33) 04:06 (25)         02:27 (26) Ronny Hedlund OK Södertörn
        05:54 (16) 11:37 (18) 16:33 (24) 17:37 (23) 22:25 (23) 24:45 (21) 28:14 (19) 30:46 (22) 35:53 (23) 38:47 (23) 45:50 (28) 49:56 (27)         52:23 (27)    
28 Leif Mörkfors Järfälla OK 53:22 05:16 (11) 08:41 (34) 04:13 (26) 01:48 (32) 04:28 (24) 02:16 (9) 03:21 (16) 03:21 (35) 04:11 (15) 02:42 (27) 05:05 (13) 05:54 (35)         02:06 (9) Leif Mörkfors Järfälla OK
        05:16 (11) 13:57 (30) 18:10 (30) 19:58 (30) 24:26 (29) 26:42 (27) 30:03 (26) 33:24 (29) 37:35 (29) 40:17 (29) 45:22 (24) 51:16 (28)         53:22 (28)    
29 Carin Kihlström Täby OK 53:59 05:35 (13) 06:29 (31) 05:21 (33) 01:04 (4) 03:59 (13) 02:26 (17) 04:06 (28) 02:44 (33) 03:51 (9) 02:47 (29) 06:50 (32) 06:33 (36)         02:14 (18) Carin Kihlström Täby OK
        05:35 (13) 12:04 (20) 17:25 (28) 18:29 (26) 22:28 (24) 24:54 (22) 29:00 (23) 31:44 (23) 35:35 (22) 38:22 (22) 45:12 (22) 51:45 (29)         53:59 (29)    
30 Martin Eriksson OK Södertörn 55:43 06:34 (24) 06:00 (29) 04:16 (27) 01:21 (14) 05:22 (32) 03:40 (32) 04:18 (30) 02:30 (27) 05:07 (31) 03:14 (36) 06:24 (30) 04:25 (29)         02:32 (28) Martin Eriksson OK Södertörn
        06:34 (24) 12:34 (25) 16:50 (26) 18:11 (24) 23:33 (28) 27:13 (28) 31:31 (30) 34:01 (30) 39:08 (30) 42:22 (30) 48:46 (30) 53:11 (30)         55:43 (30)    
31 Eva Elnerud Sigtuna OK 57:28 08:46 (34) 05:45 (26) 03:15 (18) 01:40 (24) 06:50 (36) 03:01 (28) 03:57 (26) 02:41 (32) 04:59 (27) 03:06 (35) 05:39 (20) 05:12 (34)         02:37 (30) Eva Elnerud Sigtuna OK
        08:46 (34) 14:31 (32) 17:46 (29) 19:26 (29) 26:16 (32) 29:17 (33) 33:14 (31) 35:55 (31) 40:54 (31) 44:00 (31) 49:39 (31) 54:51 (32)         57:28 (31)    
32 Claes Andersson Snättringe SK 57:32 07:52 (32) 05:51 (27) 06:55 (35) 02:25 (36) 03:57 (11) 02:46 (23) 04:27 (31) 02:09 (22) 04:46 (23) 02:52 (30) 06:00 (24) 04:38 (32)         02:54 (35) Claes Andersson Snättringe SK
        07:52 (32) 13:43 (29) 20:38 (34) 23:03 (34) 27:00 (34) 29:46 (34) 34:13 (32) 36:22 (32) 41:08 (32) 44:00 (31) 50:00 (32) 54:38 (31)         57:32 (32)    
33 Conny Husén OK Roslagen 59:02 11:27 (35) 04:59 (19) 03:28 (21) 01:43 (28) 04:27 (22) 02:25 (13) 06:47 (34) 03:12 (34) 04:24 (19) 02:42 (27) 06:15 (26) 04:32 (31)         02:41 (32) Conny Husén OK Roslagen
        11:27 (35) 16:26 (35) 19:54 (33) 21:37 (33) 26:04 (31) 28:29 (31) 35:16 (33) 38:28 (33) 42:52 (33) 45:34 (33) 51:49 (33) 56:21 (33)         59:02 (33)    
34 Rolf Löfqvist Söders-Tyresö 65:17 06:33 (23) 07:49 (33) 04:24 (29) 01:24 (16) 06:09 (34) 02:53 (26) 12:18 (36) 02:11 (23) 05:49 (33) 03:00 (33) 06:06 (25) 04:07 (27)         02:34 (29) Rolf Löfqvist Söders-Tyresö
        06:33 (23) 14:22 (31) 18:46 (31) 20:10 (31) 26:19 (33) 29:12 (32) 41:30 (35) 43:41 (34) 49:30 (35) 52:30 (36) 58:36 (34) 62:43 (34)         65:17 (34)    
35 Kurt Eriksson Vandrarringen 66:48 12:37 (36) 06:37 (32) 05:48 (34) 02:15 (35) 05:56 (33) 02:37 (21) 04:42 (32) 03:42 (36) 04:37 (20) 03:05 (34) 07:17 (35) 04:31 (30)         03:04 (36) Kurt Eriksson Vandrarringen
        12:37 (36) 19:14 (36) 25:02 (35) 27:17 (35) 33:13 (35) 35:50 (35) 40:32 (34) 44:14 (35) 48:51 (34) 51:56 (34) 59:13 (35) 63:44 (35)         66:48 (35)    
36 Bengt-Olov Törnqvist Sigtuna OK 67:02 06:07 (19) 09:45 (36) 12:45 (36) 01:32 (19) 04:49 (31) 03:48 (33) 04:17 (29) 02:39 (31) 04:07 (14) 02:36 (22) 07:13 (34) 05:03 (33)         02:21 (21) Bengt-Olov Törnqvist Sigtuna OK
        06:07 (19) 15:52 (33) 28:37 (36) 30:09 (36) 34:58 (36) 38:46 (36) 43:03 (36) 45:42 (36) 49:49 (36) 52:25 (35) 59:38 (36) 64:41 (36)         67:02 (36)    
                                                                       
                                                                       
Plac Bana C - 3,7 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8   8-9   --10                   Mål   Bana C - 3,7 km Klubb
1 Sören Andersson Centrum OK 32:29 01:12 (3) 03:43 (1) 04:26 (3) 02:01 (3) 02:52 (1) 02:56 (5) 04:24 (2) 01:42 (1) 03:46 (4) 03:25 (2)                 02:02 (1) Sören Andersson Centrum OK
        01:12 (3) 04:55 (1) 09:21 (1) 11:22 (1) 14:14 (1) 17:10 (1) 21:34 (1) 23:16 (1) 27:02 (1) 30:27 (1)                 32:29 (1)    
2 Karin Gustafsson Strängnäs-Malmby OL 33:43 01:02 (1) 04:14 (5) 04:08 (1) 01:59 (1) 04:12 (13) 02:48 (1) 04:12 (1) 02:22 (14) 03:22 (1) 03:14 (1)                 02:10 (4) Karin Gustafsson Strängnäs-Malmby OL
        01:02 (1) 05:16 (3) 09:24 (2) 11:23 (2) 15:35 (5) 18:23 (4) 22:35 (4) 24:57 (4) 28:19 (3) 31:33 (2)                 33:43 (2)    
3 Bengt Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK 35:26 01:21 (4) 04:03 (3) 04:08 (1) 02:01 (3) 04:00 (9) 03:05 (6) 04:46 (5) 01:58 (3) 04:03 (6) 03:41 (4)                 02:20 (6) Bengt Öqvist Fredrikshofs IF Skid & OK
        01:21 (4) 05:24 (4) 09:32 (3) 11:33 (3) 15:33 (4) 18:38 (5) 23:24 (5) 25:22 (5) 29:25 (5) 33:06 (3)                 35:26 (3)    
4 Gerhard Lilliestierna OK Roslagen 35:54 01:10 (2) 04:05 (4) 04:29 (4) 02:01 (3) 02:57 (2) 02:48 (1) 04:42 (4) 02:16 (8) 03:45 (2) 05:36 (30)                 02:05 (2) Gerhard Lilliestierna OK Roslagen
        01:10 (2) 05:15 (2) 09:44 (4) 11:45 (4) 14:42 (2) 17:30 (2) 22:12 (2) 24:28 (2) 28:13 (2) 33:49 (4)                 35:54 (4)    
5 Rune Rådeström Snättringe SK 36:06 01:23 (6) 04:01 (2) 04:30 (5) 02:00 (2) 02:57 (2) 02:50 (3) 04:40 (3) 02:17 (10) 03:45 (2) 05:37 (31)                 02:06 (3) Rune Rådeström Snättringe SK
        01:23 (6) 05:24 (4) 09:54 (5) 11:54 (5) 14:51 (3) 17:41 (3) 22:21 (3) 24:38 (3) 28:23 (4) 34:00 (5)                 36:06 (5)    
6 Ulf Carnby Täby OK 40:06 01:26 (7) 04:38 (9) 06:26 (26) 02:40 (19) 03:31 (5) 02:50 (3) 06:08 (12) 02:34 (21) 03:54 (5) 03:41 (4)                 02:18 (5) Ulf Carnby Täby OK
        01:26 (7) 06:04 (8) 12:30 (13) 15:10 (13) 18:41 (10) 21:31 (9) 27:39 (8) 30:13 (7) 34:07 (7) 37:48 (6)                 40:06 (6)    
7 Mats Lundblad Täby OK 40:23 01:42 (19) 04:23 (6) 05:00 (9) 02:25 (11) 04:08 (11) 03:12 (8) 05:51 (9) 03:20 (33) 04:05 (7) 03:50 (6)                 02:27 (10) Mats Lundblad Täby OK
        01:42 (19) 06:05 (9) 11:05 (7) 13:30 (7) 17:38 (7) 20:50 (6) 26:41 (7) 30:01 (6) 34:06 (6) 37:56 (7)                 40:23 (7)    
8 Olle Blomgren OK Södertörn 42:11 02:02 (33) 05:30 (14) 04:52 (7) 02:26 (12) 03:27 (4) 03:06 (7) 08:24 (33) 01:43 (2) 04:23 (8) 03:50 (6)                 02:28 (11) Olle Blomgren OK Södertörn
        02:02 (33) 07:32 (16) 12:24 (11) 14:50 (12) 18:17 (9) 21:23 (8) 29:47 (10) 31:30 (9) 35:53 (8) 39:43 (8)                 42:11 (8)    
9 Håkan Sjökvist Söders SOL 43:40 01:44 (20) 04:56 (11) 05:46 (17) 02:23 (10) 04:01 (10) 03:42 (14) 05:50 (8) 03:32 (36) 05:07 (20) 04:01 (10)                 02:38 (16) Håkan Sjökvist Söders SOL
        01:44 (20) 06:40 (11) 12:26 (12) 14:49 (11) 18:50 (11) 22:32 (11) 28:22 (9) 31:54 (10) 37:01 (9) 41:02 (9)                 43:40 (9)    
10 Stellan Fehrnström Enebybergs IF 44:06 01:35 (14) 05:05 (12) 04:39 (6) 02:21 (7) 05:16 (23) 03:58 (24) 07:31 (30) 03:12 (32) 04:24 (9) 03:39 (3)                 02:26 (9) Stellan Fehrnström Enebybergs IF
        01:35 (14) 06:40 (11) 11:19 (8) 13:40 (8) 18:56 (12) 22:54 (12) 30:25 (12) 33:37 (12) 38:01 (11) 41:40 (11)                 44:06 (10)    
11 Carl-Arne Malmberg Vallentuna-Össeby OL 44:22 01:21 (4) 04:36 (8) 05:30 (12) 02:40 (19) 03:56 (8) 03:42 (14) 08:26 (34) 02:21 (13) 04:45 (11) 04:21 (17)                 02:44 (20) Carl-Arne Malmberg Vallentuna-Össeby OL
        01:21 (4) 05:57 (6) 11:27 (9) 14:07 (9) 18:03 (8) 21:45 (10) 30:11 (11) 32:32 (11) 37:17 (10) 41:38 (10)                 44:22 (11)    
12 Jan-Olof Malm Sigtuna OK 46:29 04:57 (40) 05:32 (15) 05:25 (11) 02:38 (17) 04:34 (16) 03:23 (11) 05:49 (7) 02:24 (15) 05:10 (22) 04:01 (10)                 02:36 (15) Jan-Olof Malm Sigtuna OK
        04:57 (40) 10:29 (30) 15:54 (24) 18:32 (21) 23:06 (18) 26:29 (16) 32:18 (13) 34:42 (13) 39:52 (13) 43:53 (12)                 46:29 (12)    
13 Sven-Erik Widin OK Österåker 46:53 03:51 (39) 05:32 (15) 05:35 (13) 03:40 (31) 04:11 (12) 03:44 (17) 06:15 (13) 02:14 (6) 05:01 (18) 04:11 (15)                 02:39 (18) Sven-Erik Widin OK Österåker
        03:51 (39) 09:23 (27) 14:58 (21) 18:38 (22) 22:49 (17) 26:33 (18) 32:48 (16) 35:02 (15) 40:03 (14) 44:14 (13)                 46:53 (13)    
14 Sören Johansson Sala OK 47:38 01:26 (7) 04:40 (10) 07:37 (32) 05:49 (38) 03:52 (7) 03:22 (10) 06:15 (13) 02:13 (4) 04:26 (10) 04:53 (23)                 03:05 (33) Sören Johansson Sala OK
        01:26 (7) 06:06 (10) 13:43 (15) 19:32 (26) 23:24 (19) 26:46 (19) 33:01 (17) 35:14 (16) 39:40 (12) 44:33 (14)                 47:38 (14)    
15 Börje Pahlén Söders-Tyresö 47:45 01:30 (10) 04:31 (7) 04:57 (8) 02:21 (7) 03:40 (6) 04:09 (27) 05:29 (6) 04:27 (38) 10:04 (40) 03:59 (9)                 02:38 (16) Börje Pahlén Söders-Tyresö
        01:30 (10) 06:01 (7) 10:58 (6) 13:19 (6) 16:59 (6) 21:08 (7) 26:37 (6) 31:04 (8) 41:08 (17) 45:07 (16)                 47:45 (15)    
16 Jan Olof Norén Järla Orientering 47:55 01:40 (17) 06:05 (21) 06:06 (22) 03:21 (27) 04:37 (18) 04:27 (33) 06:31 (18) 02:34 (21) 05:09 (21) 04:30 (20)                 02:55 (30) Jan Olof Norén Järla Orientering
        01:40 (17) 07:45 (17) 13:51 (16) 17:12 (15) 21:49 (14) 26:16 (15) 32:47 (15) 35:21 (17) 40:30 (16) 45:00 (15)                 47:55 (16)    
17 Jan-Erik Wiberg Järla Orientering 48:04 02:47 (38) 06:34 (24) 05:39 (15) 02:35 (13) 04:34 (16) 03:53 (20) 06:39 (19) 02:20 (11) 05:14 (23) 04:55 (24)                 02:54 (28) Jan-Erik Wiberg Järla Orientering
        02:47 (38) 09:21 (26) 15:00 (22) 17:35 (17) 22:09 (15) 26:02 (14) 32:41 (14) 35:01 (14) 40:15 (15) 45:10 (17)                 48:04 (17)    
18 Göran Kron KSIF 49:09 01:40 (17) 05:18 (13) 05:21 (10) 02:21 (7) 06:14 (27) 03:17 (9) 09:09 (35) 02:16 (8) 06:25 (33) 04:39 (22)                 02:29 (12) Göran Kron KSIF
        01:40 (17) 06:58 (13) 12:19 (10) 14:40 (10) 20:54 (13) 24:11 (13) 33:20 (18) 35:36 (18) 42:01 (18) 46:40 (18)                 49:09 (18)    
19 Lars Persson Väsby OK 49:27 01:55 (30) 07:18 (27) 06:08 (23) 02:35 (13) 06:20 (28) 03:26 (12) 07:29 (29) 02:15 (7) 05:01 (18) 04:29 (19)                 02:31 (13) Lars Persson Väsby OK
        01:55 (30) 09:13 (25) 15:21 (23) 17:56 (18) 24:16 (21) 27:42 (20) 35:11 (21) 37:26 (21) 42:27 (20) 46:56 (19)                 49:27 (19)    
20 Lars-Erik Hallenfur Fredrikshovs IF Skid & OK 51:05 01:36 (15) 05:44 (17) 09:08 (37) 02:41 (21) 07:53 (33) 03:43 (16) 05:51 (9) 02:52 (29) 04:51 (14) 04:07 (13)                 02:39 (18) Lars-Erik Hallenfur Fredrikshovs IF Skid & OK
        01:36 (15) 07:20 (14) 16:28 (27) 19:09 (24) 27:02 (29) 30:45 (29) 36:36 (26) 39:28 (27) 44:19 (26) 48:26 (20)                 51:05 (20)    
21 Birgitta Klang L-100 IF 51:50 01:54 (29) 08:27 (29) 06:28 (27) 02:58 (22) 04:52 (21) 04:20 (31) 07:14 (24) 02:26 (18) 04:56 (17) 05:25 (27)                 02:50 (25) Birgitta Klang L-100 IF
        01:54 (29) 10:21 (28) 16:49 (30) 19:47 (27) 24:39 (22) 28:59 (22) 36:13 (23) 38:39 (23) 43:35 (22) 49:00 (22)                 51:50 (21)    
22 Jan-Olov Evertsson Järfälla OK 52:04 01:39 (16) 06:22 (23) 08:04 (34) 02:16 (6) 04:23 (14) 03:47 (18) 07:15 (25) 02:43 (26) 05:55 (29) 06:23 (34)                 03:17 (36) Jan-Olov Evertsson Järfälla OK
        01:39 (16) 08:01 (20) 16:05 (25) 18:21 (20) 22:44 (16) 26:31 (17) 33:46 (19) 36:29 (19) 42:24 (19) 48:47 (21)                 52:04 (22)    
23 Margareta Hjelmkvist Gustavsbergs OK 52:17 01:27 (9) 05:57 (19) 05:41 (16) 07:52 (39) 05:54 (26) 03:49 (19) 06:42 (20) 02:46 (27) 05:25 (25) 03:58 (8)                 02:46 (22) Margareta Hjelmkvist Gustavsbergs OK
        01:27 (9) 07:24 (15) 13:05 (14) 20:57 (33) 26:51 (28) 30:40 (28) 37:22 (29) 40:08 (29) 45:33 (29) 49:31 (24)                 52:17 (23)    
24 Lars Nordin Solna OK 52:23 01:31 (11) 07:28 (28) 05:51 (19) 03:18 (25) 06:54 (30) 04:06 (26) 07:17 (27) 02:35 (23) 04:49 (13) 05:30 (28)                 03:04 (32) Lars Nordin Solna OK
        01:31 (11) 08:59 (24) 14:50 (20) 18:08 (19) 25:02 (24) 29:08 (24) 36:25 (24) 39:00 (24) 43:49 (23) 49:19 (23)                 52:23 (24)    
25 Eva von Heijne Sigtuna OK 52:32 02:05 (35) 09:01 (33) 06:28 (27) 02:58 (22) 04:56 (22) 04:15 (29) 07:15 (25) 02:25 (17) 04:55 (16) 05:30 (28)                 02:44 (20) Eva von Heijne Sigtuna OK
        02:05 (35) 11:06 (34) 17:34 (31) 20:32 (29) 25:28 (27) 29:43 (26) 36:58 (28) 39:23 (26) 44:18 (25) 49:48 (25)                 52:32 (25)    
26 Ove Forsberg Turebergs IF 52:43 01:58 (31) 05:52 (18) 06:14 (25) 03:18 (25) 08:02 (34) 04:37 (34) 06:54 (22) 02:36 (25) 05:38 (28) 05:09 (25)                 02:25 (8) Ove Forsberg Turebergs IF
        01:58 (31) 07:50 (18) 14:04 (19) 17:22 (16) 25:24 (26) 30:01 (27) 36:55 (27) 39:31 (28) 45:09 (28) 50:18 (27)                 52:43 (26)    
27 Anders Edling OK Linné 53:05 01:52 (28) 07:04 (26) 07:36 (31) 03:25 (28) 04:43 (19) 04:25 (32) 07:20 (28) 02:35 (23) 05:29 (26) 05:24 (26)                 03:12 (35) Anders Edling OK Linné
        01:52 (28) 08:56 (23) 16:32 (28) 19:57 (28) 24:40 (23) 29:05 (23) 36:25 (24) 39:00 (24) 44:29 (27) 49:53 (26)                 53:05 (27)    
28 Carin Runqvist Järfälla OK 53:57 01:50 (25) 06:03 (20) 06:05 (21) 04:51 (36) 04:49 (20) 04:17 (30) 06:20 (15) 02:33 (20) 06:09 (32) 08:09 (39)                 02:51 (26) Carin Runqvist Järfälla OK
        01:50 (25) 07:53 (19) 13:58 (18) 18:49 (23) 23:38 (20) 27:55 (21) 34:15 (20) 36:48 (20) 42:57 (21) 51:06 (28)                 53:57 (28)    
29 Göran Haglund Haninge SOK 54:03 02:00 (32) 06:07 (22) 05:46 (17) 02:36 (16) 08:48 (35) 03:59 (25) 06:07 (11) 02:57 (31) 05:57 (30) 07:12 (38)                 02:34 (14) Göran Haglund Haninge SOK
        02:00 (32) 08:07 (21) 13:53 (17) 16:29 (14) 25:17 (25) 29:16 (25) 35:23 (22) 38:20 (22) 44:17 (24) 51:29 (30)                 54:03 (29)    
30 Birgitta Thunell IFK Lidingö SOK 54:13 01:49 (24) 08:47 (31) 07:24 (30) 02:39 (18) 07:39 (31) 03:57 (22) 06:23 (16) 02:13 (4) 05:58 (31) 04:33 (21)                 02:51 (26) Birgitta Thunell IFK Lidingö SOK
        01:49 (24) 10:36 (31) 18:00 (33) 20:39 (30) 28:18 (32) 32:15 (32) 38:38 (30) 40:51 (30) 46:49 (31) 51:22 (29)                 54:13 (30)    
31 Ulf Skogtjärn OK Linné 54:37 01:48 (23) 08:39 (30) 06:08 (23) 02:35 (13) 09:08 (36) 05:40 (38) 06:28 (17) 02:20 (11) 04:46 (12) 04:17 (16)                 02:48 (23) Ulf Skogtjärn OK Linné
        01:48 (23) 10:27 (29) 16:35 (29) 19:10 (25) 28:18 (32) 33:58 (33) 40:26 (33) 42:46 (33) 47:32 (32) 51:49 (31)                 54:37 (31)    
32 Mats Törngren OK Linné 55:07 01:46 (21) 10:47 (37) 06:03 (20) 04:11 (33) 04:25 (15) 03:56 (21) 07:53 (32) 02:26 (18) 06:44 (35) 04:07 (13)                 02:49 (24) Mats Törngren OK Linné
        01:46 (21) 12:33 (36) 18:36 (34) 22:47 (34) 27:12 (30) 31:08 (30) 39:01 (32) 41:27 (31) 48:11 (33) 52:18 (32)                 55:07 (32)    
33 Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK 56:03 01:32 (12) 09:06 (34) 05:38 (14) 04:39 (34) 06:37 (29) 03:39 (13) 07:38 (31) 02:55 (30) 04:52 (15) 06:17 (33)                 03:10 (34) Ann-Marie Holmström Lidköpings VSK
        01:32 (12) 10:38 (32) 16:16 (26) 20:55 (32) 27:32 (31) 31:11 (31) 38:49 (31) 41:44 (32) 46:36 (30) 52:53 (33)                 56:03 (33)    
34 Göran Johansson Snättringe SK 62:59 01:51 (27) 06:35 (25) 09:15 (38) 02:58 (22) 07:45 (32) 06:05 (39) 13:09 (39) 02:24 (15) 05:29 (26) 04:26 (18)                 03:02 (31) Göran Johansson Snättringe SK
        01:51 (27) 08:26 (22) 17:41 (32) 20:39 (30) 28:24 (34) 34:29 (35) 47:38 (36) 50:02 (34) 55:31 (34) 59:57 (34)                 62:59 (34)    
35 Lars Öhman Fredrikshofs IF Skid & OK 67:47 02:03 (34) 08:57 (32) 09:02 (36) 03:45 (32) 05:44 (25) 04:54 (35) 09:47 (37) 06:12 (39) 06:34 (34) 06:33 (36)                 04:16 (38) Lars Öhman Fredrikshofs IF Skid & OK
        02:03 (34) 11:00 (33) 20:02 (35) 23:47 (35) 29:31 (35) 34:25 (34) 44:12 (34) 50:24 (35) 56:58 (35) 63:31 (35)                 67:47 (35)    
36 Stig Jaremalm Vallentuna Össeby OL 68:42 01:34 (13) 13:25 (39) 07:06 (29) 04:43 (35) 10:36 (38) 04:58 (36) 06:48 (21) 03:27 (34) 07:07 (36) 06:38 (37)                 02:20 (6) Stig Jaremalm Vallentuna Össeby OL
        01:34 (13) 14:59 (39) 22:05 (37) 26:48 (37) 37:24 (37) 42:22 (37) 49:10 (37) 52:37 (37) 59:44 (37) 66:22 (37)                 68:42 (36)    
37 Sivert Söderbärg OK Roslagen 69:04 02:34 (37) 11:59 (38) 07:58 (33) 03:38 (29) 05:33 (24) 05:33 (37) 10:17 (38) 03:28 (35) 07:29 (38) 06:30 (35)                 04:05 (37) Sivert Söderbärg OK Roslagen
        02:34 (37) 14:33 (38) 22:31 (38) 26:09 (36) 31:42 (36) 37:15 (36) 47:32 (35) 51:00 (36) 58:29 (36) 64:59 (36)                 69:04 (37)    
38 Ylva Nilsson Vallentuna-Össeby OL 74:20 01:50 (25) 14:45 (40) 12:06 (39) 03:39 (30) 10:25 (37) 03:57 (22) 06:57 (23) 02:46 (27) 07:26 (37) 05:48 (32)                 04:41 (39) Ylva Nilsson Vallentuna-Össeby OL
        01:50 (25) 16:35 (40) 28:41 (40) 32:20 (39) 42:45 (39) 46:42 (38) 53:39 (38) 56:25 (38) 63:51 (38) 69:39 (38)                 74:20 (38)    
39 Per Lennart Karlsson Järfälla OK 87:03 01:47 (22) 09:51 (35) 08:55 (35) 14:43 (40) 17:27 (40) 04:13 (28) 09:16 (36) 08:32 (40) 05:19 (24) 04:06 (12)                 02:54 (28) Per Lennart Karlsson Järfälla OK
        01:47 (22) 11:38 (35) 20:33 (36) 35:16 (40) 52:43 (40) 56:56 (40) 66:12 (40) 74:44 (40) 80:03 (40) 84:09 (39)                 87:03 (39)    
40 Ingvar Oskarsson Klubblös 91:31 02:29 (36) 10:40 (36) 12:06 (39) 05:30 (37) 10:42 (39) 06:30 (40) 16:19 (40) 03:33 (37) 08:07 (39) 10:07 (40)                 05:28 (40) Ingvar Oskarsson Klubblös
        02:29 (36) 13:09 (37) 25:15 (39) 30:45 (38) 41:27 (38) 47:57 (39) 64:16 (39) 67:49 (39) 75:56 (39) 86:03 (40)                 91:31 (40)    
- Bo Sundén Karlsbyhedens IK 41:29 01:52   04:35   06:00   03:20   04:25   04:55   03:59   05:38   04:22                       02:23   Bo Sundén Karlsbyhedens IK
        01:52   06:27   12:27   15:47   20:12   25:07   29:06   34:44   39:06                       41:29      
                                                                       
                                                                       
Plac Bana D - 2,8 km Klubb Sluttid S-1   1-2   2-3   3-4   4-5   5-6   6-7   7-8                           Mål   Bana D - 2,8 km Klubb
1 Christer Andersson ATG 31:45 03:30 (2) 03:00 (3) 04:22 (2) 03:20 (1) 02:47 (6) 06:11 (1) 02:37 (1) 04:55 (1)                         01:03 (3) Christer Andersson ATG
        03:30 (2) 06:30 (1) 10:52 (1) 14:12 (1) 16:59 (1) 23:10 (1) 25:47 (1) 30:42 (1)                         31:45 (1)    
2 Anna Blomgren Tullinge SK 34:33 03:26 (1) 03:18 (11) 04:45 (4) 03:43 (3) 02:19 (1) 07:27 (7) 03:26 (16) 05:06 (3)                         01:03 (3) Anna Blomgren Tullinge SK
        03:26 (1) 06:44 (3) 11:29 (2) 15:12 (2) 17:31 (2) 24:58 (2) 28:24 (2) 33:30 (2)                         34:33 (2)    
3 Jan Bojling Solna OK 35:57 03:38 (3) 03:04 (4) 04:55 (5) 03:59 (4) 02:38 (4) 07:47 (12) 02:51 (3) 05:56 (6)                         01:09 (6) Jan Bojling Solna OK
        03:38 (3) 06:42 (2) 11:37 (3) 15:36 (4) 18:14 (4) 26:01 (3) 28:52 (3) 34:48 (3)                         35:57 (3)    
4 Tommy Gustavsson Östra Almby FK 36:06 04:39 (23) 03:06 (5) 04:17 (1) 03:27 (2) 02:36 (2) 08:40 (23) 03:20 (11) 05:02 (2)                         00:59 (2) Tommy Gustavsson Östra Almby FK
        04:39 (23) 07:45 (14) 12:02 (4) 15:29 (3) 18:05 (3) 26:45 (4) 30:05 (4) 35:07 (4)                         36:06 (4)    
5 Bertil Ljungemyr IFK Lidingö SOK 40:10 04:31 (19) 03:08 (6) 06:05 (15) 04:13 (7) 02:56 (9) 07:43 (10) 03:21 (13) 06:59 (8)                         01:14 (9) Bertil Ljungemyr IFK Lidingö SOK
        04:31 (19) 07:39 (11) 13:44 (10) 17:57 (6) 20:53 (6) 28:36 (5) 31:57 (5) 38:56 (5)                         40:10 (5)    
6 Sven Jacobsson IF Thor 40:55 03:43 (4) 03:10 (8) 05:24 (8) 04:54 (16) 02:51 (7) 08:48 (24) 03:32 (18) 07:08 (11)                         01:25 (16) Sven Jacobsson IF Thor
        03:43 (4) 06:53 (4) 12:17 (5) 17:11 (5) 20:02 (5) 28:50 (6) 32:22 (6) 39:30 (6)                         40:55 (6)    
7 Tommy Ljusenius Skogsluffarnas OK 41:56 04:07 (10) 03:31 (17) 07:23 (32) 04:30 (10) 03:43 (21) 07:11 (4) 03:09 (7) 07:02 (9)                         01:20 (12) Tommy Ljusenius Skogsluffarnas OK
        04:07 (10) 07:38 (10) 15:01 (18) 19:31 (12) 23:14 (10) 30:25 (9) 33:34 (7) 40:36 (7)                         41:56 (7)    
8 Caje Jacobsson IF Thor 42:43 04:01 (7) 03:25 (14) 07:00 (25) 04:27 (9) 03:02 (11) 08:29 (21) 03:38 (21) 07:08 (11)                         01:33 (22) Caje Jacobsson IF Thor
        04:01 (7) 07:26 (7) 14:26 (13) 18:53 (8) 21:55 (7) 30:24 (8) 34:02 (9) 41:10 (8)                         42:43 (8)    
9 U C Lybert Eriksson Väsby OK 42:52 04:18 (14) 03:15 (9) 06:40 (22) 04:33 (11) 03:15 (14) 07:34 (8) 06:15 (39) 05:51 (5)                         01:11 (7) U C Lybert Eriksson Väsby OK
        04:18 (14) 07:33 (8) 14:13 (12) 18:46 (7) 22:01 (8) 29:35 (7) 35:50 (13) 41:41 (9)                         42:52 (9)    
10 Inger Pahlén Söders-Tyresö 42:54 05:16 (32) 03:23 (12) 07:16 (26) 05:09 (21) 02:37 (3) 07:11 (4) 03:08 (6) 07:46 (21)                         01:08 (5) Inger Pahlén Söders-Tyresö
        05:16 (32) 08:39 (22) 15:55 (23) 21:04 (18) 23:41 (12) 30:52 (10) 34:00 (8) 41:46 (10)                         42:54 (10)    
11 Sigrid Blom Tullinge SK 44:30 05:57 (36) 05:19 (36) 06:19 (18) 04:38 (15) 03:06 (12) 09:00 (26) 02:57 (4) 05:56 (6)                         01:18 (10) Sigrid Blom Tullinge SK
        05:57 (36) 11:16 (35) 17:35 (30) 22:13 (22) 25:19 (18) 34:19 (18) 37:16 (17) 43:12 (12)                         44:30 (11)    
12 Lennart Sjöstål Klubblös 44:38 03:47 (5) 03:30 (16) 07:21 (30) 04:37 (13) 04:19 (29) 07:46 (11) 03:22 (14) 08:27 (31)                         01:29 (19) Lennart Sjöstål Klubblös
        03:47 (5) 07:17 (5) 14:38 (15) 19:15 (10) 23:34 (11) 31:20 (12) 34:42 (10) 43:09 (11)                         44:38 (12)    
13 Birgitta Eriksson Länna IF 44:53 03:55 (6) 04:04 (24) 05:08 (6) 06:49 (34) 03:10 (13) 08:07 (17) 04:56 (37) 07:32 (18)                         01:12 (8) Birgitta Eriksson Länna IF
        03:55 (6) 07:59 (16) 13:07 (8) 19:56 (14) 23:06 (9) 31:13 (11) 36:09 (15) 43:41 (15)                         44:53 (13)    
14 Saga Mård Bromma-Vällingby SOK 45:02 04:13 (13) 04:06 (25) 08:03 (37) 05:02 (19) 03:16 (15) 07:25 (6) 03:04 (5) 08:05 (23)                         01:48 (36) Saga Mård Bromma-Vällingby SOK
        04:13 (13) 08:19 (19) 16:22 (24) 21:24 (20) 24:40 (15) 32:05 (14) 35:09 (11) 43:14 (13)                         45:02 (14)    
15 Alf Persson OK Österåker 45:19 04:09 (11) 03:31 (17) 07:16 (26) 04:55 (18) 04:11 (27) 08:02 (15) 03:12 (9) 08:22 (29)                         01:41 (31) Alf Persson OK Österåker
        04:09 (11) 07:40 (12) 14:56 (17) 19:51 (13) 24:02 (13) 32:04 (13) 35:16 (12) 43:38 (14)                         45:19 (15)    
16 Thomas Svedin Bromma-Vällingby SOK 46:06 05:00 (28) 03:35 (19) 07:17 (28) 04:37 (13) 04:23 (31) 08:10 (18) 03:25 (15) 08:15 (27)                         01:24 (15) Thomas Svedin Bromma-Vällingby SOK
        05:00 (28) 08:35 (21) 15:52 (22) 20:29 (16) 24:52 (17) 33:02 (16) 36:27 (16) 44:42 (16)                         46:06 (16)    
17 Berit Lindunger Haninge SOK 46:39 04:05 (8) 05:59 (39) 05:46 (14) 04:36 (12) 04:08 (25) 08:58 (25) 04:11 (31) 07:37 (19)                         01:19 (11) Berit Lindunger Haninge SOK
        04:05 (8) 10:04 (30) 15:50 (21) 20:26 (15) 24:34 (14) 33:32 (17) 37:43 (18) 45:20 (17)                         46:39 (17)    
18 Solveig Dillman OK Älvsjö-Örby 47:09 04:12 (12) 03:08 (6) 05:40 (11) 09:48 (40) 03:35 (19) 08:14 (19) 03:42 (23) 07:13 (13)                         01:37 (28) Solveig Dillman OK Älvsjö-Örby
        04:12 (12) 07:20 (6) 13:00 (7) 22:48 (25) 26:23 (21) 34:37 (20) 38:19 (20) 45:32 (18)                         47:09 (18)    
19 Britt Eriksson Hammarby IF OF 47:19 04:18 (14) 03:17 (10) 05:33 (9) 09:51 (41) 03:29 (16) 08:14 (19) 03:45 (26) 07:16 (15)                         01:36 (26) Britt Eriksson Hammarby IF OF
        04:18 (14) 07:35 (9) 13:08 (9) 22:59 (27) 26:28 (23) 34:42 (22) 38:27 (22) 45:43 (20)                         47:19 (19)    
20 Sven Eriksson OK Roslagen 47:47 04:35 (21) 03:43 (21) 07:27 (33) 05:28 (26) 04:13 (28) 09:12 (28) 03:43 (25) 07:16 (15)                         02:10 (40) Sven Eriksson OK Roslagen
        04:35 (21) 08:18 (18) 15:45 (19) 21:13 (19) 25:26 (19) 34:38 (21) 38:21 (21) 45:37 (19)                         47:47 (20)    
21 Kjell Jansson Väsby OK 47:49 04:21 (17) 03:23 (12) 05:08 (6) 09:16 (39) 02:42 (5) 07:55 (13) 03:10 (8) 10:21 (40)                         01:33 (22) Kjell Jansson Väsby OK
        04:21 (17) 07:44 (13) 12:52 (6) 22:08 (21) 24:50 (16) 32:45 (15) 35:55 (14) 46:16 (21)                         47:49 (21)    
22 Carl Lang OK Österåker 48:04 05:14 (31) 04:03 (23) 08:38 (38) 04:54 (16) 03:34 (18) 08:31 (22) 02:50 (2) 08:51 (35)                         01:29 (19) Carl Lang OK Österåker
        05:14 (31) 09:17 (26) 17:55 (34) 22:49 (26) 26:23 (21) 34:54 (23) 37:44 (19) 46:35 (22)                         48:04 (22)    
23 Sten-Åke Johansson Gustavsbergs OK 48:30 04:33 (20) 04:33 (31) 06:40 (22) 05:12 (22) 04:31 (33) 09:03 (27) 04:47 (36) 07:29 (17)                         01:42 (32) Sten-Åke Johansson Gustavsbergs OK
        04:33 (20) 09:06 (24) 15:46 (20) 20:58 (17) 25:29 (20) 34:32 (19) 39:19 (23) 46:48 (23)                         48:30 (23)    
24 Göran Rastborg Bromma-Vällingby SOK 48:31 04:06 (9) 04:14 (28) 05:45 (13) 05:12 (22) 09:15 (38) 07:59 (14) 03:26 (16) 07:04 (10)                         01:30 (21) Göran Rastborg Bromma-Vällingby SOK
        04:06 (9) 08:20 (20) 14:05 (11) 19:17 (11) 28:32 (29) 36:31 (24) 39:57 (24) 47:01 (24)                         48:31 (24)    
25 Torsten Lundborg Hammarby IF OF 50:44 05:05 (29) 02:48 (2) 15:32 (42) 03:59 (4) 04:26 (32) 06:11 (1) 05:41 (38) 05:35 (4)                         01:27 (17) Torsten Lundborg Hammarby IF OF
        05:05 (29) 07:53 (15) 23:25 (39) 27:24 (37) 31:50 (34) 38:01 (27) 43:42 (28) 49:17 (25)                         50:44 (25)    
26 Bror Wahlberg Haninge SOK 51:35 05:09 (30) 04:39 (33) 07:22 (31) 05:35 (29) 04:46 (35) 10:10 (34) 04:10 (30) 08:05 (23)                         01:39 (29) Bror Wahlberg Haninge SOK
        05:09 (30) 09:48 (27) 17:10 (27) 22:45 (24) 27:31 (25) 37:41 (26) 41:51 (26) 49:56 (26)                         51:35 (26)    
27 Thorsten Höglund Turebergs IF 52:37 04:47 (25) 07:11 (41) 05:40 (11) 05:32 (27) 04:09 (26) 09:43 (31) 04:32 (33) 09:42 (37)                         01:21 (13) Thorsten Höglund Turebergs IF
        04:47 (25) 11:58 (36) 17:38 (31) 23:10 (29) 27:19 (24) 37:02 (25) 41:34 (25) 51:16 (27)                         52:37 (27)    
28 Erik-Olov Cloth Tullinge SK 53:33 04:40 (24) 05:44 (37) 07:19 (29) 05:18 (24) 05:27 (36) 10:38 (36) 04:38 (35) 08:05 (23)                         01:44 (33) Erik-Olov Cloth Tullinge SK
        04:40 (24) 10:24 (32) 17:43 (32) 23:01 (28) 28:28 (27) 39:06 (28) 43:44 (30) 51:49 (28)                         53:33 (28)    
29 Gösta Hansson Bromma-Vällingby SOK 54:01 05:20 (33) 04:51 (35) 06:17 (17) 05:59 (32) 06:02 (37) 11:44 (41) 03:35 (19) 08:46 (33)                         01:27 (17) Gösta Hansson Bromma-Vällingby SOK
        05:20 (33) 10:11 (31) 16:28 (25) 22:27 (23) 28:29 (28) 40:13 (32) 43:48 (31) 52:34 (29)                         54:01 (29)    
30 Ingvar Johannesson Solna OK 54:50 04:52 (27) 04:15 (29) 07:58 (36) 08:13 (38) 03:35 (19) 10:34 (35) 03:19 (10) 10:13 (39)                         01:51 (37) Ingvar Johannesson Solna OK
        04:52 (27) 09:07 (25) 17:05 (26) 25:18 (34) 28:53 (30) 39:27 (29) 42:46 (27) 52:59 (30)                         54:50 (30)    
31 Jan Burell OK Enen 56:41 06:26 (37) 04:07 (26) 09:00 (40) 07:39 (37) 04:07 (23) 10:43 (37) 04:16 (32) 08:48 (34)                         01:35 (25) Jan Burell OK Enen
        06:26 (37) 10:33 (34) 19:33 (37) 27:12 (36) 31:19 (33) 42:02 (33) 46:18 (32) 55:06 (31)                         56:41 (31)    
32 Björn Simons Sundbybergs IK 57:01 11:52 (40) 03:28 (15) 08:42 (39) 05:02 (19) 04:20 (30) 10:46 (38) 03:20 (11) 08:33 (32)                         00:58 (1) Björn Simons Sundbybergs IK
        11:52 (40) 15:20 (40) 24:02 (40) 29:04 (38) 33:24 (36) 44:10 (37) 47:30 (33) 56:03 (34)                         57:01 (32)    
33 Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK 57:22 08:42 (39) 03:54 (22) 06:12 (16) 05:21 (25) 10:04 (40) 09:33 (29) 03:59 (27) 07:43 (20)                         01:54 (38) Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK
        08:42 (39) 12:36 (38) 18:48 (36) 24:09 (32) 34:13 (37) 43:46 (35) 47:45 (36) 55:28 (32)                         57:22 (33)    
34 Stig Mattsson OK Ravinen 57:40 07:17 (38) 06:30 (40) 09:22 (41) 05:58 (31) 03:58 (22) 09:58 (33) 04:34 (34) 08:18 (28)                         01:45 (34) Stig Mattsson OK Ravinen
        07:17 (38) 13:47 (39) 23:09 (38) 29:07 (39) 33:05 (35) 43:03 (34) 47:37 (35) 55:55 (33)                         57:40 (34)    
35 Sven Jansson Snättringe SK 58:34 04:38 (22) 05:54 (38) 06:39 (21) 06:18 (33) 04:34 (34) 11:35 (40) 04:05 (29) 13:30 (42)                         01:21 (13) Sven Jansson Snättringe SK
        04:38 (22) 10:32 (33) 17:11 (28) 23:29 (31) 28:03 (26) 39:38 (30) 43:43 (29) 57:13 (35)                         58:34 (35)    
36 Gunnel Balck IFK Enskede 59:09 04:50 (26) 07:15 (42) 06:32 (20) 07:29 (36) 03:32 (17) 14:18 (42) 03:40 (22) 09:59 (38)                         01:34 (24) Gunnel Balck IFK Enskede
        04:50 (26) 12:05 (37) 18:37 (35) 26:06 (35) 29:38 (32) 43:56 (36) 47:36 (34) 57:35 (36)                         59:09 (36)    
37 Leif Nilsson Västerås SOK 59:58 04:20 (16) 04:34 (32) 05:39 (10) 21:22 (42) 02:59 (10) 08:06 (16) 03:35 (19) 07:47 (22)                         01:36 (26) Leif Nilsson Västerås SOK
        04:20 (16) 08:54 (23) 14:33 (14) 35:55 (40) 38:54 (39) 47:00 (38) 50:35 (38) 58:22 (37)                         59:58 (37)    
38 Mats Jonsson Bromma-Vällingby SOK 60:50 04:24 (18) 03:36 (20) 06:45 (24) 04:19 (8) 09:57 (39) 10:58 (39) 09:19 (41) 09:37 (36)                         01:55 (39) Mats Jonsson Bromma-Vällingby SOK
        04:24 (18) 08:00 (17) 14:45 (16) 19:04 (9) 29:01 (31) 39:59 (31) 49:18 (37) 58:55 (38)                         60:50 (38)    
39 Lars-Erik Lindell Väsby OK 61:56 05:35 (34) 04:16 (30) 07:40 (34) 05:42 (30) 15:01 (41) 09:45 (32) 04:04 (28) 08:08 (26)                         01:45 (34) Lars-Erik Lindell Väsby OK
        05:35 (34) 09:51 (28) 17:31 (29) 23:13 (30) 38:14 (38) 47:59 (39) 52:03 (39) 60:11 (39)                         61:56 (39)    
40 Karl-Gustav Kilström Täby OK 70:54 05:47 (35) 04:07 (26) 07:55 (35) 07:09 (35) 19:14 (42) 07:34 (8) 06:54 (40) 10:35 (41)                         01:39 (29) Karl-Gustav Kilström Täby OK
        05:47 (35) 09:54 (29) 17:49 (33) 24:58 (33) 44:12 (40) 51:46 (40) 58:40 (40) 69:15 (40)                         70:54 (40)    
41 Christer Grunder Solna OK 90:55                                                         90:55 (41) Christer Grunder Solna OK
                                                                90:55 (41)    
42 Roland Bolin Snättringe SK 371:55 90:44 (42) 02:36 (1) 04:42 (3) 04:00 (6) 02:53 (8) 06:55 (3) 11:37 (42) 07:14 (14)                         241:14 (42) Roland Bolin Snättringe SK
        90:44 (42) 93:20 (42) 98:02 (42) 102:02 (42) 104:55 (42) 111:50 (42) 123:27 (42) 130:41 (42)                         371:55 (42)    
43 Eva Nordin Gustavsbergs OK 415:41 71:41 (41) 04:44 (34) 06:19 (18) 05:34 (28) 04:07 (23) 09:33 (29) 03:42 (23) 08:25 (30)                         301:36 (43) Eva Nordin Gustavsbergs OK
        71:41 (41) 76:25 (41) 82:44 (41) 88:18 (41) 92:25 (41) 101:58 (41) 105:40 (41) 114:05 (41)                         415:41 (43)    
- Björn Stolt OK Ravinen 33:08 03:56   02:43   04:41   02:55   06:45   02:38   08:18                               01:12   Björn Stolt OK Ravinen
        03:56   06:39   11:20   14:15   21:00   23:38   31:56                               33:08      
- Ann-Mari Fehrnström Enebybergs IF 51:26 05:29   05:09   07:54   13:03   10:42   06:38                                   02:31   Ann-Mari Fehrnström Enebybergs IF
        05:29   10:38   18:32   31:35   42:17   48:55                                   51:26      
- Tage Eriksson Bromma-Vällingby SOK 59:26 05:07   04:34   09:39   05:33   03:54   10:11   03:53   12:36                           03:59   Tage Eriksson Bromma-Vällingby SOK
        05:07   09:41   19:20   24:53   28:47   38:58   42:51   55:27                           59:26      
- Viviann Andersson Snättringe SK 61:52 04:31   06:08   16:10   08:34   05:13                                       21:16   Viviann Andersson Snättringe SK
        04:31   10:39   26:49   35:23   40:36                                       61:52      
- Lennart Hedlund Vallentuna-Össeby OL 355:55                                                         355:55   Lennart Hedlund Vallentuna-Össeby OL
                                                                355:55